05.05.2018 - 06.05.2018 |
Ivano Frankivsk tennis festival до 7, до 9 років
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 13.05.2018 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 06.05.2018 |
Турнір на призи Херсонської обл. ради до 16 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 06.05.2018 |
Babolat Cup 2 (вікенд-турнір) ВІДМІНЕНО!
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 06.05.2018 |
Ivano Frankivsk tennis festival (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.05.2018 - 13.05.2018 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat
|
1 |
Суми |
|
Положення |
|
07.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand Cup by Babolat
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
07.05.2018 - 10.05.2018 |
Ананас 3 by BABOLAT
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.05.2018 - 13.05.2018 |
UKRAINE F1 Futures
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
07.05.2018 - 10.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Карпатська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 9 років «Victoria Cup» 1
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Карпатська весна
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
13.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
UKRAINE F2 Futures
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
22nd KINETIK CUP BY DUNLOP
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір до 10 та 16 років ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Надія МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
Кубок Панської гори до 14 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 5 до 12 років (2006 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
18.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Травневий Кубок МТА Арени»
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Head Superior tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Human Cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|