22.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Літня першість міста
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Адреналін до 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Літня першість міста до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 3 (вікенд-турнір)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Кубок Премєр by Babolat
|
1 |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 27.07.2017 |
Forehand Cup 20 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Панська Гора 2017
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
24.07.2017 - 30.07.2017 |
Jupiter Cup до 12
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 10 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Кубок Русановки 11 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
Human Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
29.07.2017 - 30.07.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
30.07.2017 - 30.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Міжнародний турнір "Champions Bowl"
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Янтарна ракетка 12 14 by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 03.08.2017 |
Human Cup 5 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.07.2017 - 06.08.2017 |
ITF WOMENS $15,000 Ivano-Frankivsk
|
TE & ITF |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
02.08.2017 - 05.08.2017 |
ITF Seniors Ukrainian Open 2017
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
02.08.2017 - 04.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
04.08.2017 - 07.08.2017 |
Міжнародний турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
Киндер Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернігів |
|
Положення |
|
05.08.2017 - 06.08.2017 |
SummerSmashCup до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.08.2017 - 06.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
PARK Residence Summer Cup U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
На призи клубу Карпати до 14 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.08.2017 - 10.08.2017 |
Smash Cup
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|