03.06.2019 - 07.06.2019 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Шоколадна ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо"
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Відкриття кортів в парку Топільче
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Human Cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Smash Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 29.06.2019 |
Всеукраїнські змагання до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.06.2019 - 30.06.2019 |
Premier cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 19
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Ostroh Cup (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Selena open (вікенд-турнір) 5
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
Літній Кубок Прем'єр
|
1 |
Кременчук |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Кубок Карпат 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Літня першість Закарпаття (відмінено)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Кубок Любарта до 12
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Chornomorsk CUP (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.07.2019 - 28.07.2019 |
Sofia Cup 1
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Кубок "Вікторія"
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Літні канікули (вікенд-турнір)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
29.07.2019 - 02.08.2019 |
Кубок Панської гори (відмінено)
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|