15.07.2018 - 22.07.2018 |
Jupiter Cup
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 19.07.2018 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 20.07.2018 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Forehand Cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Human cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 05.08.2018 |
Кубок Панської гори до 12 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
На призи Карпат 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
05.08.2018 - 12.08.2018 |
Карпатське літо до 12
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Ананас 6 (Відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 09.08.2018 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Сокіл-Стрий
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Forehand Cup 15 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Kiev |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 11.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 та 12 років МТА Арена
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Літня першість міста
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Янтарна ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Меморіал памяті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 23.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Літня першість ДТШ Вікторія U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок до Дня Незалежності України (вікенд-турнір) (Відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Forehand Cup 17 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
01.09.2018 - 02.09.2018 |
Кубок Карпат 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 09.09.2018 |
Tennis Europe KRAVCHENKO CUP U12
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Чемпіонат Острозької Академії (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 16.09.2018 |
Tennis Europe Wilson Cup 2018 U12
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|