04.10.2021 - 08.10.2021 |
Кубок Таврії
|
1 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 10.10.2021 |
Кубок першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф.
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 08.10.2021 |
Кубок SAN Team
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Жовтнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Paka Cup 1
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Осінній марафон
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Осіння першість м.Луцьк
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
11.10.2021 - 14.10.2021 |
На Покрову
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
11.10.2021 - 17.10.2021 |
Кубок МТА U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
16.10.2021 - 17.10.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 13
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.10.2021 - 17.10.2021 |
Закриття сезону
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
16.10.2021 - 17.10.2021 |
Dnipro Cup 3
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.10.2021 - 21.10.2021 |
Меморіал Фільова
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
23.10.2021 - 24.10.2021 |
Сонячне Закарпаття
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
23.10.2021 - 24.10.2021 |
Кубок AKS 3
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
23.10.2021 - 24.10.2021 |
Жовтнева Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
25.10.2021 - 28.10.2021 |
Кубок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.10.2021 - 28.10.2021 |
Фортуна 11 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Tennispark Tour 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Чемпіонат Запорізької області (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Кубок Masters Club 3
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
01.11.2021 - 05.11.2021 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
06.11.2021 - 07.11.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2021 - 07.11.2021 |
POLO
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
08.11.2021 - 11.11.2021 |
Меморіал Глухової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
08.11.2021 - 14.11.2021 |
Tennis Park Cup
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
16.11.2021 - 21.11.2021 |
Категорія А до 12
|
A |
Тернопіль |
|
Положення |
|
20.11.2021 - 21.11.2021 |
Листопадна Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2021 - 21.11.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 15
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 25.11.2021 |
Фортуна 12 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|