19.07.2021 - 24.07.2021 |
BAKSHEEVA CUP
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Першість міста Кам'янське
|
1 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Літній Кубок ТА2
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 23.07.2021 |
Stanislaw Summer
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.07.2021 - 25.07.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 2
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
24.07.2021 - 25.07.2021 |
Відкрита Першість Тернопільської обл.
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 30.07.2021 |
Кубок RIEL
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 29.07.2021 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 01.08.2021 |
Відкритий Чемпіонат Одеської області
|
A |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 29.07.2021 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
31.07.2021 - 01.08.2021 |
Серпнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
31.07.2021 - 01.08.2021 |
Dnipro Cup 1
|
3 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
02.08.2021 - 08.08.2021 |
Elite Tennis Club Cup (TE)
|
A |
Chornomorsk |
|
Положення |
|
02.08.2021 - 05.08.2021 |
Наталка 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
02.08.2021 - 05.08.2021 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.08.2021 - 08.08.2021 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Карпатський вікенд
|
3 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Турнір вихідного дня
|
3 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Smash Open
|
3 |
Вінниця |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Серпнева Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Літній Кубок ТА3
|
3 |
Суми |
|
Положення |
|
09.08.2021 - 13.08.2021 |
Чемпіонат України серед ветеранів
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.08.2021 - 15.08.2021 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U18
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
09.08.2021 - 13.08.2021 |
Кубок Лева
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
09.08.2021 - 13.08.2021 |
Карпатське літо
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.08.2021 - 15.08.2021 |
Сяйвомет Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
14.08.2021 - 15.08.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 19.08.2021 |
Меморіал пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 19.08.2021 |
Наталка 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|