Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
21.10.2019 - 24.10.2019 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
26.10.2019 - 27.10.2019 Жовтнева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
28.10.2019 - 01.11.2019 Осінній Тернопіль 1 Тернопіль   Положення  
04.11.2019 - 10.11.2019 FERREXPO CUP 11 1 Горішні Плавні   Положення  
09.11.2019 - 11.11.2019 Кубок Русанівки by Babolat 14 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
09.11.2019 - 10.11.2019 Human Cup 12 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
11.11.2019 - 14.11.2019 Фортуна 11 2 Одеса   Положення  
16.11.2019 - 18.11.2019 Листопадова арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
23.11.2019 - 25.11.2019 Кубок Masters Club (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
25.11.2019 - 28.11.2019 Меморіал Глухової 2 Сєвєродонецьк   Положення  
02.12.2019 - 05.12.2019 Фортуна 13 2 Одеса   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Адреналін збирає друзів 1 Луцьк   Положення  
07.12.2019 - 08.12.2019 Human Cup 13 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 30 2 Київ   Положення  
14.12.2019 - 15.12.2019 Передноворічний турнір 2 Тернопіль   Положення  
21.12.2019 - 23.12.2019 Груднева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
23.12.2019 - 26.12.2019 Tecnifibre Cup 12 2 Сєвєродонецьк   Положення  
06.01.2020 - 11.01.2020 Megaron Сup U12 A Дніпро   Положення  
11.01.2020 - 12.01.2020 Кубок Русанівки by Babolat 1 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
13.01.2020 - 17.01.2020 Фортуна 1 2 Одеса   Положення  
18.01.2020 - 20.01.2020 Січнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
20.01.2020 - 24.01.2020 Меморіал пам'яті Лисакової В. 2 Сєвєродонецьк   Положення  
25.01.2020 - 26.01.2020 Dnipro Junior Tour 1(вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
25.01.2020 - 26.01.2020 Future stars 1 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
27.01.2020 - 01.02.2020 Winter CUP Quali GIRLS U12 TE & ITF Pushcha-Vodytsya   Положення  
27.01.2020 - 31.01.2020 Love tennis series 2 2 Ірпінь   Положення  
08.02.2020 - 10.02.2020 Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
08.02.2020 - 09.02.2020 Зимовий Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
10.02.2020 - 14.02.2020 Фортуна 2 2 Одеса   Положення  
15.02.2020 - 16.02.2020 Future stars 2 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення