17.02.2020 - 21.02.2020 |
Love tennis series 3
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Tecnifibre 1
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
22.02.2020 - 23.02.2020 |
Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
24.02.2020 - 28.02.2020 |
Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 2
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 13.03.2020 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 08.06.2020 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Дніпро Cup
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Кубок ВАТ Іскра (відмінено)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Кубок Sofia Cup 1 (Увага! Турнір перенесений у Рівне)
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
ЕТС Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Tennispark Tour by HEAD 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Кубок Стрела (вікенд-турнир)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Літній Кубок U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 06.07.2020 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 17.07.2020 |
Кубок Миколаївської області
|
1 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
18.07.2020 - 19.07.2020 |
Кубок Прометея (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
20.07.2020 - 26.07.2020 |
Чемпіонат України до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Simba Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 30.07.2020 |
Кубок AKS
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 31.07.2020 |
Кубок Адреналіну
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|