09.08.2021 - 13.08.2021 |
Карпатське літо
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.08.2021 - 15.08.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 19.08.2021 |
Меморіал пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 21.08.2021 |
Aizenstadt Memorial 2021
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 27.08.2021 |
Кубок пам’яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
28.08.2021 - 29.08.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 4
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 03.09.2021 |
Першість ДЮСШ 3
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Вереснева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Marina Open by Head
|
2 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Подільська осінь 1
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.09.2021 - 12.09.2021 |
Мукачівський замок
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
13.09.2021 - 16.09.2021 |
Кубок Миколаївської області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Marina Cup U14
|
3 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Золота осінь (відмінено)
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Прометей (відмінено)
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 26.09.2021 |
Viccourt cup
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske Village |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 23.09.2021 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
27.09.2021 - 30.09.2021 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
02.10.2021 - 03.10.2021 |
Карпатський вікенд 1
|
3 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 07.10.2021 |
Наталка 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Осінній марафон
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Жовтнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
11.10.2021 - 17.10.2021 |
Кубок МТА U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
16.10.2021 - 17.10.2021 |
Dnipro Cup 3
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.10.2021 - 21.10.2021 |
Меморіал Фільова
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
23.10.2021 - 24.10.2021 |
Кубок AKS 3
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
25.10.2021 - 28.10.2021 |
Кубок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Чемпіонат Запорізької області (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
06.11.2021 - 07.11.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|