22.03.2021 - 25.03.2021 |
Lawn Palace Cup 1 (відмінено)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
27.03.2021 - 28.03.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 5 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
05.04.2021 - 11.04.2021 |
Всеукраїнські відбіркові змагання U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
10.04.2021 - 11.04.2021 |
Кубок Masters Club 2
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
12.04.2021 - 16.04.2021 |
Кубок Панської Гори (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
12.04.2021 - 15.04.2021 |
Forehand Cup 10 (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.04.2021 - 22.04.2021 |
Наталка 1 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 7 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Кубок AKS 1 (відмінено)
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 30.04.2021 |
Мегабол (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Lawn Palace Cup 2 (відмінено)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (відмінено)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
01.05.2021 - 02.05.2021 |
Турнір на честь пам'яті Андрія Демидова (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Відкриття сезону
|
2 |
Коломия |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 07.05.2021 |
Відкрита весняна першість області
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Кубок Федерації Нова Каховка
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
08.05.2021 - 09.05.2021 |
На Великдень
|
3 |
Стрий |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 14.05.2021 |
Кубок області пам’яті Зенона Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Love tennis series 2 (перенесено у Бучу)
|
2 |
Буча |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Червона Рута на призи DSMS Vienna (відмінено)
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
15.05.2021 - 16.05.2021 |
Весняний Кубок ТА1
|
3 |
Суми |
|
Положення |
|
15.05.2021 - 16.05.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
17.05.2021 - 20.05.2021 |
ETC Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Львівський вікенд
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Шаянський вікенд
|
3 |
Вишково |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Відкритий Чемпіонат Харківській области
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
24.05.2021 - 27.05.2021 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Травнева Арена МТА U14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Весняна першість Коломиї
|
3 |
Коломия |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Відкрита першість Кам‘янського U14
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|