Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Kinder Joy of moving — граємо та зростаємо!

29.09.2021

Міжнародна ініціатива від Ferrero в Україні

Неймовірне свято тенісу, радості руху, дружби та родинної підтримки відбулося 19 вересня у Києві.
Юні спортсмени-тенісисти приїхали до столиці з усіх куточків України на Національний відбірковий турнір Kinder Joy of moving Tennis Trophy Ukraine 2021.
Цей турнір є частиною масштабного міжнародного проекту Kinder Joy of moving, що пропагує активний спосіб життя, радість руху, дружбу та родинні цінності. Україна вже третій рік підтримує цю прекрасну ініціативу разом з 13-ма країнами Європи. Національним організатором виступає компанія Старттеніс за сприяння Федерації тенісу України.
Знайомство з учасниками турніру відбувалося протягом цілого року — вони наполегливо грали відбіркові тенісні турніри для дітей до 10 та до 12 років і стали їх призерами. І ось, нарешті, цього осіннього дня вони зібралися всі разом, щоб відсвяткувати приналежність до великої спільноти Kinder Joy of moving, зіграти в свою улюблену гру, знайти нових друзів та весело провести час зі своїми рідними.
Також на цих змаганнях визначилася і суперкоманда, що матиме честь представляти нашу країну на Підсумковому турнірі Kinder Joy of moving Tennis Trophy у Тенісній Академії Рафаеля Надаля в Іспанії.
Подорож до Академії Надаля на Майорку — це справжня мрія кожного юного тенісиста і вона стане реальністю для наших дівчат та хлопців вже за кілька місяців.
Вітаємо команду України 2021: Марія Шибанова, Анастасія Співак, Єгор Романюта, Єгор Нікіфоров! Радіємо та пишаємося!
Девіз цьогорічного турніру «MORE THAN А TROPHY» — більше, ніж трофей! Це дійсно яскраві емоції та неймовірні враження, класні нові та старі друзі, які такі ж активні як ти — зростають і радіють разом, веселяться зі своїми родинами та здобувають важливий досвід чесної гри. Це дуже цінні моменти, які хочеться берегти та примножувати з року в рік!
Проект Kinder Joy of moving Tennis Trophy стартував у 2006 році в Італії завдяки співпраці колишньої тенісистки Ріти Гранде та Kinder Joy of moving. У 2017 році проект став міжнародним і зібрав велику кількість прихильників активного способу життя. З того часу потужна спільнота однодумців у різних країнах надихає підростаюче покоління бути рухливими та отримувати від цього задоволення, долучати до своїх активностей батьків та друзів, разом веселитися та радіти життю.
Kinder® радо підтримує веселий розвиток наших дітлахів через проект соціальної відповідальності Kinder Joy of moving. Це неймовірне задоволення спостерігати за вашим зростання у русі, прищеплювати любов до спорту та ігор, проводити чудові миті з друзями та рідними.
Активні діти сьогодні — це активні дорослі в майбутньому! А позитивний приклад — це велика сила, тому амбасадорами турнірів Kinder Joy of moving Tennis Trophy є видатні спортсмени. Цього року юних тенісистів в Іспанії надихатиме та підтримуватиме кумир Жо-Вільфрід Цонга, а в Україні послом турніру став Андрій Медвєдєв. Круто ж!
Запрошуємо кожного з вас до нашої спільноти! Разом — ми сила та здорове майбутнє! Летс гоу!

@kinder @kinderjoyofmoving @ferrero #tennistrophy #morethanatrophy #kinderjoyofmovig #joyofmoving #starttennis #letjoywin #tennistrophy2021 #fairplay #fun #friends #friendship @Федерація тенісу України