Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Відбувся третій етап офіційного Чемпіонату України з пляжного тенісу

21.09.2021

18 вересня 2021 року в Києві відбувся третій фінальний етап офіційного Чемпіонату України з пляжного тенісу. Організатор турніру Департамент пляжного тенісу Федерації тенісу України (ФТУ ПТ), головний суддя змагань Сидоренко Мирослав. У Чемпіонаті прийняли участь 28 пар спортсменів (56 учасників) із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Енергодару, Донецька, Херсону, Маріуполя, Чорноморська та Вишгорода.

За підсумками третього етапу:

  1. Гирич Дмитро та Гирич Богдан – перше місце,
  2. Левчук Богдан та Радченко Богдан – друге місце,
  3. Гевел Денис та Толстенко Антон – третє місце.

Призовий фонд турніру склав 10 000 грн.

Крім того, призери отримали за третє місце призи від спортивного партнера Decathlon, за друге місце цінні призи від офіційного представника світових брендів «Fashion Address» ­, та за перше місце сертифікати на загальну суму 8000 грн. від міжнародного туроператора TEZ TOUR.

Підтримку Чемпіонату надали, також інноваційний мобільний додаток «SmashUp», адвокатське об’єднання «Брати Попко та Партнери», енергетичний партнер «Pit Bull», питна вода «ПРИРОДНЕ ДЖЕРЕЛО» та сервіс масажу «BODRICH».

Нагадаємо, змагання мають статус найвищого національного рівня та за підсумками трьох етапів будуть нараховуватись рейтингові бали з метою формування національного рейтингу гравців і визначення Чемпіонів України 2021 року серед чоловіків та жінок.