Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Чемпіонат України з пляжного тенісу

04.08.2021

У неділю 15 серпня 2021 року в Києві (X-park, Центр пляжних видів спорту CET) відбудеться другий етап офіційного Чемпіонату України з пляжного тенісу. Організовує захід Департамент пляжного тенісу Федерації тенісу України (ФТУ ПТ). Формат проведення — змішаний. До чемпіонату допускаються чоловіки і жінки від 14 років.

Змагання мають статус найвищого національного рівня і за підсумками трьох етапів будуть нараховуватись рейтингові бали за шкалою ФТУ ПТ #utf_bt. В результаті чого буде формуватися національний рейтинг гравців, і визначені Чемпіони України 2021 року серед чоловіків та жінок.

Призовий фонд турніру складає 10 000 грн. Переможці та призери отримають медалі та призи від партнерів Чемпіонату.

“Пляжний теніс досить молодий вид спорту навіть у світовому масштабі, і те, що у першому етапі Чемпіонату прийняли участь 32 спортсмени із Києва, Одеси, Запоріжжя та Енергодару, є успіхом для всіх нас, — коментує Дмитро Гирич, керівник з розвитку департаменту пляжного тенісу ФТУ. — Відразу після турніру наші призери прийняли запрошення колег із Болгарії та показали гідний рівень гри у гостях. Вважаю, що наразі ми закладаємо фундамент професійного пляжного тенісу в Україні і поточні змагання є важливим кроком до нашої мети».

Заявки на участь у II етапі Чемпіонату України приймаються через форму за посиланням https://forms.gle/qRXBhtJ1zQF84JR67

З регламентом проведення можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1xNPzC8CMAiugC0NwpIfsnurAxAHYRAyy/view?usp=sharing

Контакти Організатора:
Дмитро +38 (093) 588-45-66
Богдан +38 (063) 578-31-78
Сергій +38 (067) 441-77-27

Контакт для ЗМІ:
Людмила +38 (093) 060-07-22

З повагою,
ФТУ Пляжний Теніс

E-mail: utf.beachtennis@gmail.com
Telegram канал: https://t.me/utf_bt
Instagram: @utf_bt


Нагадаємо, перший етап Чемпіонату відбувся 18 липня, детальніше тут.
Для довідки, 5 липня ц.р. Федерація тенісу України уклала меморандум про співпрацю з ініціативною групою гравців та організаторів тренувань і змагань з пляжного тенісу в місті Києві. Документ про співпрацю був підписаний виконавчим директором Федерації Євгеном Зукіним та представником ініціативної групи Дмитром Гиричем. Сторони домовилися про взаємодію і партнерство на некомерційній основі щодо сприяння розвитку та популяризації пляжного тенісу в Україні, а також залученню українських пляжних тенісистів для участі в матчах за національну збірну.