Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Рейтинг тенісних клубів ФТУ

21.11.2019

Всеукраїнська громадська організація «Федерація тенісу України» у 2019 році буде визначати переможця рейтингу тенісних клубів. ФТУ пропонує вашому клубу взяти участь у цій номінації. Вам потрібно лише заповнити форму-анкету, що додається з цим листом, і відіслати її до офісу Федерації на електронну адресу ukrainetennis@gmail.com  до 1 грудня 2019 року. Переможця буде оголошено 14 грудня під час святкового вечора Федерації тенісу України.

Для визначення переможця будуть враховуватись результати виступу спортсменів клубу за наступними критеріями:
  1. Участь у складі національної збірної команди у різних вікових категоріях
  2. Здобуття перемоги  у матчі за національну збірну команду (одичному або парному)
  3. Участь у Чемпіонаті України (Переможець та фіналіст)
  4. Рейтинг ITF World Junior Tour
  5. Рейтинг Tennis Europe 16&U
  6. Рейтинг Tennis Europe 14&U
  7. Рейтинг ФТУ до 12 років
Кожен клуб, який бажає взяти участь у визначенні переможця рейтингу тенісних клубів ФТУ, має скласти збірну клубу, в яку можуть входити до 4 хлопців та до 4 дівчат у кожній віковій категорії: до 12, до 14, до 16 та до 18 років (тобто максимальна кількість гравців у збірній команді клуба може складати 32 спортсмена). Переможця рейтингу «Клуб Року» буде визначено за загальною сумою балів, які отримують гравці, включені до складу збірної команди клубу.

Також буде складено щорічний рейтинг тенісних клубів України.

У разі заявки одного гравцями двома або більше клубами, ФТУ зв’яжеться із цим гравцем та запропонує підтвердити приналежність до одного із тенісних клубів у письмовому вигляді.

Виконавча дирекція ВГО ФТУ