Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Kinder+Sport Tennis Trophy в Україні

04.11.2019

Федерація тенісу України та компанія Старттеніс з 2019 року підтримали ініціативу міжнародного проекту соціального призначення Kinder + Sport Joy of Moving, мета якого — радість та рух у житті кожної дитини.

У світі Проект працює вже третій рік та заохочує до фізичної активності підростаюче покоління, надихаючи дітей і молодь вести активний спосіб життя з раннього віку.
Місія проекту Kinder + Sport Joy of Moving — просувати по світу заходи активного життя, сприяти зустрічі нових друзів по всьому світу і найголовніше — весело і з задоволенням займатися спортом.
Змагання проводяться серед дітей у вікових категоріях 9-10 та 11-12 років. Україна стала 13-ю країною, що долучилася до проекту.

17-20 жовтня наша дружня команда представила Україну на Міжнародному підсумковому турнірі Kinder + Sport Tennis Trophy на кортах славетного Monte-Carlo Country Club.
Гравці команди України у вікових категоріях 9-10 та 11-12 років були визначені протягом сезону на Національних відбіркових етапах, що відбувалися за сприяння Федерації тенісу України у рамках турнірів ДЕНЬ ГРИ та С'MON TEENS12, організатором яких є Старттеніс.

Павло Грицків (Київ, тренер Ільницька Тетяна), Данило Золотайкін (Харків, тренер Сторожев Сергій), Анастасія Сорська (Харків, тренер Жуков Іван), Георгій Грищенко (Київ, тренер Сметаніна Наталія) — ось така мега класна компанія приїхала цього року до Монте Карло, щоб грати чесно та в задоволення, як закликають гасла турніру #fairplay тa #joyofmovig.
Данило Золотайкін, Георгій Грищенко та Анастасія Сорська поступилися у першому колі своїм суперникам, але мали можливість далі зіграти втішний турнір, а Павло Грицків пройшов до 3-го кола основного турніру, де у запеклій боротьбі поступився гравцеві з Австрії. У втішному турнірі Анастасія Сорська дійшла півфіналу, однак на тай-брейку поступилася представниці Люксембургу.
Протягом турніру мотиватором та наставником для юних тенісистів був Іван Любичич — екс-третя ракетка світу в одиночному розряді та тренер Роджера Федерера. А ще на кортах ми зустріли Джоковича та Звєрєва! Автографи та побажання успіхів від зірок світового тенісу — неймовірно, правда ж?!

Але команда України не могла поїхати додому без трофею, і на парному турнірі, де грали батьки-діти чи тренери-діти, наша пара Георгій Грищенко та Максим Харченко обіграли самого Івана Любичича у парі з сином, успішно зіграли півфінал, а у фіналі поступилися парі з Люксембургу. Заслужене 2-ге місце і наш трофей ми привезли до України як вдалий підсумок нашого першого International Master.

Сезон 2020 відбіркових етапів Kinder+Sport Tennis Trophy за сприяння ФТУ вже стартував у Києві та Харкові, на черзі Львів. Усі фіналісти першого відбіркового етапу зустрінуться у травні 2020 року, щоб визначити команду, яка поїде на Південь Франції на International Master у 2020 році.