Попередній список делегатів на щорічну Конференцію ФТУ

15.11.2019

Завершився термін подавання протоколів зборів відокремлених підрозділів ФТУ, на яких були затверджені делегати на щорічну Конференцію Всеукраїнської громадської організації «Федерація тенісу України».
Сама Конференція відбудеться 14 грудня 2019 в місті Києві (про час та місце проведення буде повідомлено окремо). Пропонуємо ознайомитися з попередніми списками делегатів від регіонів.


Відокремлений підрозділ ФТУ:

Делегати

у Вінницькій області

1

Щерба Володимир Леонідович

у Волинській області

1

Труш Юрій Михайлович

 у Дніпропетровській області

3

Корнієнко Олег Генадійович

Лебедина Олена Володимирівна

Ханюкова Ольга Вікторівна

 у Донецькій області

1

Зарицький Олександр Філіпович

 у Житомирській області

1

Тимощук Василь Володимирович

у Закарпатській області

1

Алексій Володимир Миколайович

 у Запорізькій області

1

Панченко Олег Петрович

 у Івано-Франківській області

1

Калабішка Андрій Іванович

у місті Києві

13

Агафонов Віктор Іванович

Беньямінов Герман Федорович

Гаркавий Сергій Васильович

Калякіна Анна Олександрівна

Карпов В’ячеслав Юрійович

Ковальчук Тетяна Іванівна

Кржевіна Ірина Анатоліївна

Медведєва Наталія Олегівна

Терещук Орест Олегович

Філіма Михайло Юрійовіч

Черепов Юрій Борисович

Черненко Ігор Миколайович

Шувайникова Вікторія Анатоліївна

 у Київській області

1

Бакланов Олексій Геннадійович

у Кіровоградській області

1

Ручін Олександр Леонiдович

у Луганській області

1

Чебатарьов Едуард Володимирович

 у Львівській області

4

Бодня Наталія Юріївна

Лавриш Сюзана Марьянівна

Стасюк Анатолій Миколайович

Стасюк Дмитро Анатолійович

у Миколаївській області

1

Козир Борис Юрійович

 у Одеській області

5

Аніканов Іван Володимирович

Баженов Микола Валерійович

Бахчеван Дмитро Валерійович

Козлов Ігор Вікторович

Стацюк Ольга Анатоліївнв

у Полтавській області

1

Пилипенко Євген Іванович

 у Рівненській області

1

Мамотюк Ернест Володимирович

 у Сумській області

1

Смертяк Ігор Юрійович

 у Тернопільській області

1

Цибульський Олександр Степанович

 у Харківській області

3

Жуков Іван Вікторович

Крилов Дмитро Семенович

Луценко Андрій Федорович

у Херсонській області

1

Колісник Віктор Вікторович

у Хмельницькій області

1

Пивоваров Глєб Володимирович

у Черкаській області

1

Шидловський Геннадій Петрович

 у Чернігівській області

1

Компанец Вероніка Сергіївна

Президія ФТУ – 16 делегатів.

16

Лагур Сергій Миколайович

Гуменюк Ігор Миколайович

Арефєв Сергій Сергійович

Башлаков Сергій В'ячеславович

Зукін Євген Олександрович

Імас Євгеній Вікторович

Кожем'якін Андрій Анатолійович

Москаленко Ярослав Миколайович

Борисова Ольга Володимирівна

Ібраімова Марина Василівна

Кевлич Всеволод Всеволодович

Кржевін Анатолій Абрамович

Медведєв Андрій Олегович

Мельник Ростислав Леонідович

Свєтова Альона Олегівна

Сосновський Юрій Ігорович