Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Участь в програмі Tennis Europe Academy у 2019 році

21.02.2019

Інформація для тренерів і батьків, щодо участі діючих чи колишніх гравців збірних команд України в програмі Tennis Europe Academy у 2019 році!

Цей новий проект був підготовлений TE у співпраці з Чеською тенісною асоціацією і Prostejov Tennis Club. Можна скористатися можливістю відправити тренера і гравців (U14, U16), які брали участь у національних збірних командах, на тренувальний збір в квітні в такі строки:
1 тиждень — 22-28 квітня 2019 р.
2 тиждень — 28 квітня — 4 травня 2019 р.
Є можливість брати участь в двох таборах поспіль.
Зверніть увагу, що протягом двох таборів в квітні 2019 року діє спеціальна пропозиція в розмірі 500 євро на людину за весь пакет послуг (7 днів)! В цю ціну також входить трансфер з аеропорту Відня.

Термін подачі заявок: до вівторка, 5 березня 2019 р.
Кількість гравців в кожному таборі обмежена. Від країни можлива участь 4 дівчат та 4 хлопців в кожному таборі.
Місцеві організатори нададуть тренера-вихователя, який буде дбати про гравців протягом доби в період всього строку табору. Перевага надаватиметься національним командам, які подорожують і беруть участь в таборі з національними тренерами, в порівнянні з гравцями, які подорожують і беруть участь в таборі з окремими тренерами.
До ціни пакету не входять такі витрати: дорожні витрати, візи, страховка, додаткові (супроводжуючі) особи, перетяжка ракет, сауни і т. д.
Зверніть увагу, що національні асоціації /гравці несуть повну відповідальність за організацію поїздки і страхування.

Програма включає в себе:
  • Заняття з тенісу з тренерами ТК Простейов (3-4 години в день).
  • Заняття фітнесом з тренерами ТК Простейов (1,5 години в день).
  • Харчування (повний пансіон).
  • Розміщення в 3-зірковому готелі Tennis Club.
  • Трансфер з аеропорту Відня.
  • Розклад тренувальних зборів:
  • 1-й день — день приїзду, вечірня привітальна зустріч.
  • 2-6 дні — повний розклад табору.
  • Останній день — півдня практики до 12, вильоти.
ТК «Простейов» є одним з найвідоміших в Європі закладів, де проводилися багато міжнародних заходи, де проходять фінальні раунди світового турніру з тенісу серед юніорів ITF. Тенісний комплекс розташований в тихому районі міста Простейов. До послуг гостей 11 грунтових кортів і 1 корт з хардовим покриттям. У разі поганої погоди два закритих зали, один з яких має хардовий корт, доступні протягом усього року. Також в цьому районі знаходиться готель Tennis Club, який пропонує зручні номери і включає в себе три критих корти для гри в сквош, фітнес-центр, боулінг, сауну, басейн, солярій, масаж і багато іншого.
Спеціальна пропозиція існує для тренувальних зборів в квітні, які субсидуються Tennis Europe.
Для оформлення заявки зв'яжіться, будь ласка, з Ібраїмовою Мариною Василівною coachftu@gmail.com
У заявці гравців необхідно вказати: прізвище, ім'я англійською мовою, дату народження, рейтинг ТE і національний, вказати коли виступав за національну збірну та в якій віковій категорії.
У заявці тренерів необхідно вказати: прізвище, ім'я англійською мовою, дату народження, стать, рівень сертифікації або освіти, телефон, e-mail.