Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Офіційна заява ФТУ

28.01.2019

Федерація тенісу України повідомляє, що Еліна Світоліна та Даяна Ястремська, незважаючи на досягнуті між сторонами попередні домовленості, не зіграють за національну збірну України в матчах Кубку Федерації у польській Зеленій Гурі. Причиною є нові фінансові умови, що були висунуті агентом обох тенісисток Стефаном Гуровим, який є головою агентства «TOP Five Management».

Не є секретом, що усі провідні гравці отримують призові від Федерації тенісу України за участь у Кубку Девіса та Кубку Федерації. Розмір цієї винагороди відомий гравцям перед початком кожного сезону та базується на їх поточному рейтингу. Також розмір цієї винагороди визначається можливостями бюджету Федерації.

Сподіваємося на зміну ставлення українських тенісисток до виступів за національну збірну команду України. Вважаємо, що участь у матчах за збірну команди своєї Батьківщини має в першу чергу базуватися на патріотизмі, самовідданості та повазі до спортивної честі України.

Наостанок хочемо висловити подяку тим гравцям, які скорегували особисті плани відповідно до потреб національного спорту й будуть виступати у складі збірної України:
Леся Цуренко, Катерина Козлова, Марта Костюк та Надія Кіченок.
Віримо в нашу перемогу!