Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Представникам ЗМІ. Акредитація на матч Кубка Федерації Україна — Австралія

27.01.2017

Представники засобів масової інформації, які бажають відвідати матч першого кола Другої Світової групи Кубка Федерації між збірними командами України та Австралії, мають заповнити офіційну акредитаційну форму не пізніше 4 лютого 2017 року. Матч відбудеться в період з 11 по 12 лютого в Палаці спорту «Локомотив» (м. Харків, вул. Котлова, 90).
Матч на вимогу ITF проходитиме за найвищими стандартами безпеки. До розгляду не будуть прийматися акредитаційні форми, в яких буде відсутнє фото журналіста.
  • Вимоги до фото: актуальне, вертикальне, не менше 500px по горизонталі.
  • Від одного ЗМІ зможуть акредитуватися максимум 2 особи.
  • Вся інформація, що вказана в заявках на акредитацію, може бути перевірена представниками служби, яка забезпечує безпеку під час проведення матчу.
  • Форму обов’язково заповнювати латинськими літерами.
  • Заповнена форма не гарантує отримання акредитації.

Наявність акредитації надає журналістам можливість бути присутнім на матчі в спеціально відведеній для цього зоні; вести фотозйомку (при заповнені відповідного поля у формі); працювати в прес-центрі; бути присутнім на прес-конференціях гравців; подавати заявку на особисте інтерв`ю (у форматі one-to-one) з гравцями та капітанами (не гарантується); користуватися додатковими послугами прес-центру.


Додаткову інформацію ви можете отримати, звернувшись до прес-секретаря ФТУ Юрія Сосновського.
Тел: +38 (050) 357-68-14
E-mail: utf.media@gmail.com