Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Правила та умови поведінки на матчі Кубка Федерації першого раунду світової групи ІІ, Україна проти Австралії

04.01.2010

Власник квитка даним погоджується дотримуватися правил та умов, викладених в цьому документі необхідних до виконання ФТУ (далі «Організатор») на матчі Кубка Федерації першого раунду світової групи ІІ, Україна проти Австралії

1. Цей квиток є власністю, що підлягає скасуванню, не підлягає передачі і не може бути перепроданим. Організатор залишає за собою право анулювати ліцензію, видану цим квитком, з/або без причини, з відшкодуванням покупної ціни. Ні контрамарка або повторне придбання того самого квитка не допускається.
2. Власник квитка приймає на себе всі ризики і небезпеку незапланованих загроз під час участі в заході, будь то до, під час або після матчу.
3. Всі продані квитки на заходи є остаточними, без повернення або обміну. Власник квитка несе відповідальність за втрату, підробку або викрадення квитків.
4. Квитки не можуть бути випущені для реклами, промоушена (включаючи конкурси і тоталізатори) або інших торгових цілей.
5. Власник квитка дає згоду на ретельний пошук і перевірку і/або конфіскацією заборонених предметів. Заборонені предмети включають, але не обмежуються ними: пляшки, банки, алкогольні напої, знаки, професійні камери і записуючі пристрої для ведення трансляції, об'єктиви з фокусною відстанню що перевищують 300 мм, парасолі, феєрверки і димові шашки. Особам, під впливом алкоголю не буде дозволено входити в ліцензовані приміщення.
6. Власник квитка не повинен нести в ліцензовані приміщення будь-які політичні, рекламні матеріали або вивіски, які можуть бачити інші відвідувачі заходу.
7. Власнику квитка не дозволяється поширювати літературу або інші матеріали, продавати або поширювати товари на ліцензованих приміщеннях.
8. При вході в місце проведення заходу, власник квитка дає згоду на фото зйомку або запис, в/або навколо місця подій. Власник квитка надає безвідкличний дозвіл Організаторові, його правонаступникам, ліцензіатам, комерційним партнерам і медіа-агентствам, щоб використовували на свій розсуд будь-який такий фільм, зображення або записи (у тому числі голосу Власника квитка, за образом і подобою), для будь-яких цілей, в тому числі мовлення в комерційних цілях і без компенсації або подальшого узгодження.
9. Дата і час проведення будь-якої частини події може бути змінено без попереднього повідомлення. У разі скасування, будь-які збори обробки і обробки не підлягає відшкодуванню.
10. Якщо будь-який спір виникає стосовно квитка або присутності на заході, власник погоджується передати спір на обов'язковий арбітраж у м. Києві відповідно до правил арбітражної асоціації України.
11. Власник квитка або глядач не може збирати, поширювати, передавати, публікувати або випускати рахунки матчів, які безпосередньо відбуваються на корті. Надавати будь-які збіги оцінки або пов'язані з ними статистичні дані під час матчу (з початку матчу до його завершення) для будь-яких комерційних чи гральних цілей.