Федерація Тенісу України

Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Графік проведення суддівського семінару ФТУ

28.03.2018

Наступного тижня, з 5 по 7 квітня, у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, відбудеться суддівський семінар, по закінченні якого можна отримати національний статус судді з тенісу, та головного судді змагань з тенісу. ФТУ прийняла та зареєструвала заявки від 17 претендентів на суддю з тенісу та від 32 – на головного суддю змагань з тенісу.

Нижче ви можете ознайомитися з графіком проведення семінару.

Четвер, 05.04

09:00 – 10:00 – Реєстрація
10:00 – 13:00 – Навчання
13:00 – 14:00 – Перерва
14:00 – 16:00 – Навчання
16:00 – 16:15 – Перерва
16:15 – 18:15 – Навчання

П’ятниця, 06.04

10:00 – 13:00 – Навчання
13:00 – 14:00 – Перерва
14:00 – 17:00 – Навчання

Субота, 07.04

10:00 – 14:00 – Тестування

Список претендентів на суддю з тенісу:
Балаба Олександра Андріївна
Ганзуленко Лідія Леонідівна
Завадський Дмитро Олександрович
Зуєвський Юрій Валерійович
Іванченко Максим Олександрович
Іцков Євген Володимирович
Корчак Максим Ігорович
Кудельська Олександра Сергiïвна
Мироненко Андрій Ігорович
Михайленко Анастасія Сергіївна
Остапенко Дмитро Вікторович
Попова Марія Сергіївна
Сичова Євгенія Олексіївна
Троць Ярослав Степанович
Цепенда Ольга Володимирівна
Чернецький Володимир Анатолійович
Шевцов Сергій Олександрович

Список претендентів на головного суддю змагань з тенісу:
Аніканов Іван Володимирович
Бакунін Максим Андрійович
Верхоглядов Володимир Сергійович
Войтик Едуард Мирославович
Голик Валентина Олегівна
Гордінський Володимир Володимирович
Городинский Андрій Вікторович
Гуріна Марина Валеріївна
Гусенко Анастасія Юріївна
Деревец Валерій Васильович
Добиш Олексій Володимирович
Животовська Ксенія Олегівна
Захарова Катерина Олегівна
Кавуза Борис Богданович
Кнюх Дмитро Анатолійович
Коваль Влада Ігорівна
Компанець Веронiка Сергiiвна
Мількович Остап Романович
Нємцева Анна Анатоліївна
Нужний Сергій Ростиславович
Попов Нiколай
Попова Наталія Сергіївна
Попова Оксана Петрівна
Пульман Максим Юрійович
Радковський Юрій Костянтинович
Семененко Євгеній Андрійович
Сєногонов Ілля Євгенович
Сосновський Петро Юрійович
Харламова Дарина Петрівна
Черевата Катерина Олександрівна
Юрчук Вікторія Іванівна
Юрчук Наталія Юріївна