Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Майстер-клас зірок українського тенісу для людей з особливими потребами.

04.03.2016

13 березня 2016, 11:00, спортивний  комплекс  «Антей»

Березень — місяць, коли Всесвітній рух Спеціальної Олімпіади святкує Європейський день тенісу. З кожним роком докладається все більше зусиль, щоб надати найбільш широкі можливості для залучення людей з особливими потребами до тенісу.

Спеціальна Олімпіада України другій рік поспіль проводить відкриті майстер-клас з залученням відомих українських тенісистів, де кожен хто бажає може спробувати себе у грі в теніс.

Цього року Спеціальна Олімпіада України пропонує нові можливості для тих, хто мріє навчитися цьому шляхетному виду спорту. 13 березня 2016 року на великому корті спортивного комплексу “Антей”, за адресою м. Київ, вул. Генерала Вітрука 8Б, буде проведено День Тенісу Спеціальної Олімпіади України в рамкахЄвропейського Дня Тенісу.
Об 11:00 розпочнеться відкритий майстер-клас для всіх бажаючих, який проведуть зірки українського тенісу міжнародного класу, учасниці WTA тура.

Окрім того, за підтримки Федерації Тенісу України та програми „Реабілітація за допомогою тенісу”, на базі спортивного комплексу „Антей” кожну неділю та понеділок проводитимуться безкоштовні тренування для людей з особливими потребами.

Розклад занять та детальну інформацію щодо тренувань можна отримати у тренера з тенісу (сертифікат International Tennis Federation level 1) Володимира Жалко-Титаренка за телефоном (067) 403-13-56 або zhtpromotion@gmail.com.

Спеціальна Олімпіада — це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з особливими потребами по всьому світі. Спеціальна Олімпіада була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується понад 4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу.

Спеціальна Олімпіада України — всеукраїнська громадська неприбуткова організація людей з особливими потребами, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році, і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів з особливими потребами в 16 регіонах країни.

Мета Спеціальної Олімпіади — організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з особливими потребами, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства.

Спеціальна Олімпіада працює для людей з особливими потребами незалежно від рівня їх інтелектуальних та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зросту кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з особливими потребами у повсякденному житті.