Суддівський семінар 31.10.2014 (оновлено)

28.10.2014

Федерація тенісу України організує та проводить семінар для суддів. 


     Семінар відбудеться у місті Рівне на базі тенісного клубу "Айвенго" з 31.10 по 2.11.2014 року.

Учасники семінару, які успішно складуть тести, отримають сертифікат судді ФТУ. 
 

Зареєструватися можна надіславши заявку на officiating.ftu@gmail.com або за телефоном (093) 959-92-67 
 
 
Семінар проводять судді міжнародної категорії - Зукін Євген та Пивоваров Глєб. 

Реєстрація учасників 400грн.


ГРАФІК СЕМІНАРУ ФТУ ДЛЯ СУДДІВ

31.10 – 02.11.2014р.

 

П`ятниця (31.10.2014)

11:00-11:30 – Реєстрація та знайомство з учасниками

11:30 –13:00 - Теоретична частина – правила тенісу

13.00-13:15 – Перерва

13:15 – 13:45 – Питання та відповіді

13:45 – 15:00 - Теоретична частина – правила тенісу

15:00 – 16:00 – Обід

16:00 – 17:30 - Теоретична  частина – обов`язки та процедури для суддів на вишці.

17:30 – 17:45 – перерва

17:45 – 19:00 - Теоретична  частина – обов`язки та процедури для суддів на вишці

19:00 – 20:00 – Підведення підсумків першого дня семінару

 

Субота (01.11.2014)

10:00 – 13:00 – Теоретична частина для головних суддів

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 15:45 – Теоретична частина для головних суддів, програма «Планувальник Турнірів»

15:45 – 16:00 - перерва

16:00 – 19:00 – Практична частина семінару

19:00 - 20:00 – Підведення підсумків  другого дня семінару

 

Неділя (02.11.2014)

10:00 – 11:30 – Тест для суддів на вишці

11:30 – 13:00 – Оголошення результатів тесту

13:00 – 14:30 – Тест для головних суддів

14:30 – 15:00 – Оголошення результатів тесту

 

15:00 – Підведення підсумків семінару


Список учасників:

 

1. Стацюк Ольга (Одеса)

2. Кравченко Артём (Донецьк)

3. Деяк Виталій (Хуст)

4. Боярина Ірина (Нова Каховка)

5. Височенко Володимир (Нова Каховка)

6. Ларкіна Анна (Іллічівськ)

7. Іоганова Юлія (Іллічівськ)

8. Петрюченко Олександр (Іллічівськ)

9. Животовская Ксения (Кременчуг)

10. Бобаль Юрій (Ужгород)

11. Бобаль Наталя (Ужгород)

12. Бачук Валентина (Рівне)

13. Данилюк Наталія (Рівне)

14. Кірікова-Шубіна Олена (Рівне)

15. Мамотюк Ернест (Рівне)

16. Зорев Сергій (Хмельницький)

17. Жадан Аліна (Київ)

18. Свидерская Александра (Київ)

19. Харламова Дар`я (Київ)

20. Мельничук Анна (Київ)

21. Петровський Костянтин (Одеса)

22. Зелінський Микола (Рівне)

23. Целых Надежда (Харьков)

24. Северченко Катерина (Харків)

25.  Іванов Антон (Харків) 

26. Зонова Ксенія  (Харків) 

27.  Гайденко Олег (Харків)