Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Офіційний юридичний партнер ФТУ

06.10.2014Наша співпраця означає, що AstapovLawyers надасть ФТУ повний спектр юридичних послуг, включаючи договірну роботу, складання договорів, залагодження розбіжностей при їх укладенні, консультації з питань працевлаштування, а також з корпоративних та податкових питань.

«Для нас стало вже давно доброю традицією підтримувати спорт. Допомагаючи тенісу, ми зміцнюємо правопорядок і робимо свій внесок у розвиток цивілізованого суспільства. Завдяки нашому глибокому розумінню і знань в різних галузях, ми здатні надати широкий спектр юридичних послуг для багатьох спортивних організацій і, тим самим, привносимо свій вклад в розвиток спорту в Україні », -прокоментував Керуючий партнер Андрій Астапов.

«Для Федерації тенісу України дуже важливо мати в якості партнера потужну юридичну компанію, - розповів виконавчий директор ФТУ Євген Зукін. - У діяльності будь-якої громадської організації, тим більш такої, що проводить міжнародну роботу, виникає чимало нюансів, грамотне рішення яких вельми ускладнюється без належного юридичного супроводу. У компанії AstapovLawyers є досвід роботи із спортивними федераціями. Вони вже є офіційним юридичним радником Національної збірної з фехтування України. Упевнений, що наша спільна діяльність принесе велику користь».