Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Кубок Девіса. Збірна України в наступному році стартує на виїзді.

19.09.2014


Сьогодні ITF офіційно відповіла на запит Федерації тенісу України про місце проведення матчу Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса між нашою національною збірною та переможцем сутички першого раунду Польща–Литва. Яка б команда не опинилася нашим суперником, грати української дружині належить на виїзді.

«Оскільки Україна до цього часу ніколи не зустрічалася ні з Польщею, ні з Литвою, то місце проведення зустрічі визначається жеребкуванням. Жереб визначив, що приймаючою стороною в будь-якому випадку буде команда, яка пройде перший круг».

У складі Польщі, яка програла матч плей-офф Світової групи Хорватії, значаться Іржі Янович (40-й у рейтингу на даний момент, в минулому році піднімався на 14-у позицію світовому табелі про ранги), дуже сильна пара у складі Маріуша Фірштенберга і Марчіна Матковскі (43-й і 42-й, відповідно, в парному рейтингу), може бути, також, задіяний Штефан Коубек (24-й в парі) і Міхал Пшісежні (136-й в одиночці).

Головною ударною силою Литви (збірна в нинішньому сезоні вийшла в Першу групу з Другої) є Рікардас Беранкіс (зараз сто двадцять третій в одиночці, але піднімався до 67-го місця).