Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Пряма трансляція матчу. Кубок Девіса Україна – Бельгія — на Ваших комп'ютерах.

10.09.2014

Федерація тенісу України вирішила питання з прямою трансляцією матчу плей-офф Світової групи Кубку Девіса між збірними України і Бельгії. Самі поєдинки пройдуть в період з 12-го по 14-е вересня в Таллінні (Естонія), на кортах тенісного клубу TERE. Але завдяки організації трансляції всі українські вболівальники зможуть «вживу» побачити зустрічі в боротьбі за право пробитися до числа 16-ти найкращих команд планети.
До заборони ITF проводити матч в Києві, ФТУ готувала пряму телевізійну трансляцію з використанням найсучаснішої багатокамерної пересувної телевізійної станції з показом на провідному спортивному каналі України XSPORT. Наразі організувати проект такого масштабу було неможливо. Але в ХХI столітті - не телебаченням єдиним! В якості альтернативи Федерація організувала пряму трансляцію в інтернеті. Відео матчу в «прямому ефірі» можна дивитися з п'ятниці, 12-го вересня, по неділю, 14-го, на порталі TENNIS Club.
Нагадуємо вболівальникам розклад поєдинків:
П'ятниця, 12 Вересня — початок о 16.00 (за київським часом). Дві одиночні зустрічі, в яких зійдуться перший номер України з другим номером Бельгії і другий номер України з першим номером Бельгії.
Субота, 13 вересня — початок о 15.00. Парна зустріч.
Неділя, 14 вересня — початок о 13.00. Дві одиночні зустрічі, в яких зійдуться перший номер України з першим номером Бельгії і другий номер України з другим номером Бельгії.