Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Калініна поступилася в півфіналі Олімпіади

22.08.2014У півфіналі юнацьких Олімпійських ігор безжальна сітка звела на одному корті напарниць по парному розряду - Ангеліну Калініну та Ірину Шиманович. На жаль, наша співвітчизниця не змогла здобути перемогу і залишилася без «золотого» олімпійського матчу — 6:3; 6:7 (7:9); 2:6.

Першу партію Калініна виграла впевнено — 6:3. У другому сеті Ангеліна продовжила розвивати успіх: відразу ж зробила брейк і повела 2:0. Свою подачу також взяла без проблем, і рахунок вже став 3:0 на користь нашої співвітчизниці. Правда, в запасі був всього один брейк. І в сьомому геймі Шиманович його повернула — 3:4. А в 11-й грі Ірина зробила ще один, і вже сама вийшла вперед — 6:5. Втім, Ангеліна одразу ж відновила рівновагу — 6:6.

На тай-брейку Калініна, допустивши серію помилок, поступалася 0: 4. Ситуація стала критичною, і Ангеліна зуміла зібратися — 4: 4. В ході протистояння наша співвітчизниця відіграла два сет-бола, але третій Шиманович реалізувала — 7:6 (9:7).

У шостому геймі вирішальної партії Ірина зуміла відібрати подачу Ангеліни — 4:2. Виграла брейк-пойнт через помилку Калініної, що виконала ризикований драйв справа і выдправила м’яч в аут. Гра Ангеліни розладналася, і Шиманович заробила подвійний матч-бол у восьмому геймі. Перший м'яч Калініна відіграла, а другий відправила укороченим в сітку... — 2:6.