Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Звернення ФТУ до вболівальників!

13.08.2014

Федерація тенісу України глибоко розчарована рішенням, яке прийняла Рада директорів ITF щодо заборони проведення матчу Кубку Девіса в нашій країні. Ми не бачимо жодних об’єктивних причин для такого рішення. Ситуація в Києві, де була запланована зустріч між нашою Національною збірною та командою Бельгії, наразі є безпечною, наскільки це взагалі можливо в умовах сьогодення. Можливо дійсно існує небезпека ворожого вторгнення з боку Росії, але так само не можна бути впевненим у безпеці країн-членів НАТО. Адже попереджали кремлівські ЗМІ, що армія Росії готова «перетворити на радіоактивний попіл» США і Європу. Зараз весь цивілізований світ не може почуватися спокійно.

Повторюємо – ми розчаровані. Ми готові сперечатися, але, на жаль, не в змозі щось змінити. Рада директорів ITF – це остаточна інстанція, рішення якої скасувати неможливо. І це є об’єктивний факт. Матч, який мав стати святом для всіх українських вболівальників, для всіх, хто є справжнім патріотом своєї держави, не буде проведений в Україні. Нам це заборонили! ФТУ, звичайно, буде оскаржувати це рішення. Ми зробимо все можливе, щоб довести нашу спроможність приймати вдома будь-які спортивні події. Але все це буде стосуватися наступних змагань. Двобій з Бельгією ми змушені провести за межами України.

Де саме? Федерація має час до 19 серпня, щоб визначитися з ареною, на якій пройде матч. Саме зараз ми проводимо консультації з гравцями, капітаном, тренерами, визначаємося з можливими варіантами… Ми докладемо максимальних зусиль, щоб матч пройшов на нейтральному полі. Так, це призведе до значних фінансових витрат ФТУ, адже разом з втратою домашнього майданчика ми залишилися і без місцевої спонсорської підтримки. А за регламентом ITF у разі вибору нейтрального поля саме ФТУ має нести всі витрати. Але справа навіть не в грошах, хоча, як всі розуміють, наразі це також велика проблема. Впораємось! Хай буде важко, але віддавати проведення матчу бельгійцям, які оберуть незручне для нас покриття, ми НЕ СТАНЕМО! Не для того наші хлопці віддавали своє здоров’я в попередніх поєдинках, які дозволили нам пробитися до плей-офф Світової групи, щоб зараз занапастити унікальний шанс пробитися до елітного дивізіону!

Україна зараз переживає найгірші часи в своїй новітній історії. Нам, на жаль,  не звикати до перешкод і негараздів. Ми все подолаємо! Абсолютно все! Ми – українці, патріоти! Ми впораємося! І цей матч Кубку Девіса стане лише додатковим випробуванням нашого характеру. Тепер ми, як ніколи, зобов’язані на корті довести свою перевагу над суперником. Над тим суперником, який скористався можливістю максимально ускладнити нам життя.

У нас з’явилася додаткова мотивація. Відступати не будемо. Гравці настроєні віддати всі сили боротьбі. Ми переможемо! Інакше бути не може! Україна понад усе!

ФТУ обіцяє, що докладе максимальних зусиль не тільки для того, щоб забезпечити переможний результат, але й зробить все, щоб надати можливість всім вболівальникам спостерігати за розвитком подій в цьому ПРИНЦИПОВОМУ двобою з суперником, який вже двічі до цього брав над нами гору.

Слава Україні! Героям Слава!

Федерація тенісу України