Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Збірна України у фіналі ЧС!

07.08.2014

Українська національна збірна дівчат до 14 років взяла гору над збірною Австралії в півфіналі Чемпіонату світу, що проходить в чеському Простейові! Підопічні Наталії Медведєвої проводять на турніре вже четвертий матч, і в кожному здобувають дострокову перемогу з рахунком 2:0.
Півфінал вийшов дуже напруженим. Втім, суперниці по факту не обіцяли легкої прогулянки. Непросто довелося і Катаріні Завацькій в битві з Байінь Лін, і Даяні Ястремській у боротьбі з Дестані Айавой.
У першому сеті Завацька змусила похвилюватися своїх уболівальників. Лін подавала на партію за рахунку 6:5 на свою користь і вела на подачі 40:15. Але Катаріна впоралася з психологічним тиском і у вирішальний момент змогла повернути суперниці брейк — 6:6. На тай-брейку наша співвітчизниця діяла впевнено — 7:6 (7:3). Але це ще не було переломом у матчі. Другий сет розпочався розміном подач, і тільки в п'ятому геймі Завацький заволоділа повною перевагою — 6:2.
Дуже складно проходила сутичка Даяни Ястремської і Дестані Айави. У першій партії австралійська тенісистка вела 5:3, володіла перевагою на тай-брейку... Не тут-то було! Підопічна Наталії Медведєвої витримала ментальний пресинг і взяла сет — 7:6 (9:7). А у другій партії, після невпевненого старту (відразу втратила свою подачу) Даяна довела свою тотальну перевагу — 6:2.
Фінал чемпіонату світу! Тепер чекаємо на зустріч зі збірною Росії, яка вже була бита нашими дівчатами в цьому році на Чемпіонаті Європи, звідки команда Медведєвої привезла додому головний трофей.