Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Турнірів не буде

28.07.2014

Турнірів не буде


     Сьогодні Тennis Eurpope  офіційно повідомила ФТУ, що всі юніорські змагання, які було заплановано провести цього року, скасовані. Нагадаємо читачам, що спершу турніри були перенесені з весни на період серпня-вересня, але тепер (після катастрофи малайзійського літака над теренами України) і в ці дати юнацькі змагання проводитися не будуть.


     «Після дискусій та аналізу ситуації, що склалася в Вашій країні, а також після консультацій з Департаментом міжнародних відносин Швейцарії (саме тут розташована штаб-квартира ТЕ ) і незалежним міжнародним агентством з питань безпеки, ми змушені повідомити Вас, що в зв’язку з небезпечною політичною ситуацією в Вашій країні, всі міжнародні юнацькі турніри, заплановані на серпень-вересень цього року, скасовані, - йдеться в офіційному повідомленні ТЕ. – Ми розуміємо, що це значна втрата для українського тенісу, але не можемо прийняти іншого рішення. 


     Сподіваємося, що в сезоні 2015 року всі змагання на території України відбудуться в повному обсязі». ФТУ звертається до організаторів скасованих змагань: якщо у Вас є питання чи пропозиції, виходьте на контакт з ФТУ і ми спробуємо разом все вирішити.