Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Реєстрація на відкриту науково-практичну конференцію ФТУ

10.12.2015

19-го грудня 2015-го року в приміщенні Національного університету фізичного виховання та спорту України (м. Київ, вул. Фізкультури, 1) відбудеться відкрита НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФТУ, на яку запрошуються тренери та батьки тенісистів. На конференції з доповідями виступатимуть: директор Науково-дослідницького інституту Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Оксана Шинкарук; завідуюча лабораторії «Теорії та методики спортивної підготовки та резервних можливостей спортсменів» Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор біологічних наук, професор Олена Лисенко; експерт-викладач Міжнародної федерації тенісу, тренер збірних команд ITF до 14-ти та до 16-ти років Ірина Чичмарьова; голова робочої групи тренерської Ради ФТУ, кандидат педагогічних наук, доцент Марина Ібраїмова; виконавчий директор ФТУ Євген Зукін; член Президії ФТУ Всеволод Кевліч; головний редактор журналу TENNIS Club Юрій Сосновський.

В програмі НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ФТУ передбачені наступні доповіді:
  • « Специфіка основних етапів спортивної підготовки». Оксана Шинкарук.
  • «Профілактика травм у спортсменів і головні аспекти дієтології». Олена Лисенко.
  • «Значення батьків у підготовці спортсменів», «Принципи формування та роботи збірних команд ITF». Ірина Чичмарьова.
  • «Комплексний контроль в підготовці спортсменів». Марина Ібраімова.
  • «Організація роботи ФТУ». Євген Зукін.
  • «Принципи роботи спортивних агентів і компаній зі спортивного менеджменту». Всеволод Кевліч.
  • «Головні моменти взаємин спортсменів і засобів масової інформації». Юрій Сосновський.

На конференцію в якості почесного гостя запрошений член Ради директорів ITF, віце-президент ТЕ, президент Федерації тенісу Болгарії, директор турніру АТР в Стамбулі Стефан Цвєтков. Він, як і всі основні доповідачі братиме участь у дискусійній панелі, до якої запрошуються всі бажаючі.
Не пропустіть нагоди взяти участь в унікальному заході ФТУ! Конференція допоможе покращити тренерську кваліфікацію, а батькам тенісистів краще зрозуміти головні потреби своїх дітей.
Для тренерів, які планують протягом наступного року відвідувати тренерські семінари ФТУ та ITF, участь в Конференції ОБОВ’ЯЗКОВА!

Реєстрація на Конференцію відбудеться з 12:00 до 12.45. Початок роботи Конференції о 13.00.
Для зручності надаємо вам можливість виконати електронну реєстрацію. Для цього потрібно в програмі AdobeReader заповнити електронну PDF форму (або роздрукувати, заповнити і зфотографувати) та надіслати її на адресу application.utf@gmail.com
Прес-служба ФТУ