Федерація Тенісу України
Автомобільний партнер
Федерації тенісу України


СУДДЯ З ТЕНІСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ


Головні судді змагань 


Прізвище Ім'я Область/місто Додаткова інформація
1 Андрєєва Олена м.Київ
2 Воробйова Олена м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
3 Гусєв Дмитро м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
4 Зукін Євген м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
5 Зукіна Владислава м.Київ
6 Кулик Олександр м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
7 Печонкін Олександр м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
8 Пивоваров Глєб Хмельницька обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
9 Стацюк Ольга Одеська обл.
10 Хоменко Дмитро м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)


Судді
1 Воробйова Олена м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
2 Гусєв Дмитро м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
3 Зукін Євген м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
4 Зукіна Владислава м.Київ
5 Кравченко Артем Донецька обл.
6 Кулик Олександр м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
7 Мількович Остап Львівська обл.
8 Печонкін Олександр м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
9 Пивоваров Глєб Хмельницька обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
10 Стефоненко Денис Львівська обл.
11 Хоменко Дмитро м.Київ міжнародна категорія (суддя ITF)


СУДДЯ З ТЕНІСУ І КАТЕГОРІЇ


Головні судді
1 Аніканов Іван Одеська обл.
2 Болбов Віталій Хмельницька обл.
3 Болбова Тетяна Хмельницька обл.
4 Боярина Ірина Херсонська обл.
5 Видмиш Олександр Одеська обл.
6 Височенко Володимир Херсонська обл.
7 Вілігорська Наталя Чернівецька обл.
8 Гоголь Марія Івано-Франківська обл.
9 Грубіна Олена Одеська обл.
10 Гунчак Артур Івано-Франківська обл.
11 Деяк Віталій Закарпатська обл.
12 Добиш Олексій Херсонська обл.
13 Донська Ганна Харківська обл.
14 Захарова Катерина Миколаївська обл.
15 Ільченко Валерій Дніпропетровська обл.
16 Кнюх Дмитро м.Київ
17 Коваль Влада м.Київ
18 Кравченко Артем Донецька обл.
19 Ксендзов Вадим Полтавська обл.
20 Кушніренко Ольга Миколаївська обл.
21 Мамотюк Ернест Рівненська обл.
22 Медюх Олег Львівська обл.
23 Міняйло Денис Чернівецька обл.
24 Мосягін Іван м.Київ
25 Петровський Константин Одеська обл.
26 Попов Ніколай Київська обл.
27 Попова Оксана м.Київ
28 Румянцев Ігор Харківська обл.
29 Самсонов Євген Львівська обл.
30 Семененко Євген Сумська обл.
31 Сєвєрчєнко Максим Луганська обл.
32 Сєногонов Ілля Донецька обл.
33 Сидоренко Мирослав м.Київ
34 Сосновський Петро м.Київ
35 Стасюк Анатолій Львівська обл.
36 Стасюк Дмитро Львівська обл.
37 Стефоненко Денис Львівська обл.
38 Трембіцька Наталія Хмельницька обл.
39 Труш Юрій Волинська обл.
40 Харламова Дарина м.Київ
41 Щербань Вікторія Миколаївська обл.

Судді
1 Волевач Валерія Полтавська обл.
2 Іваніченко Євгенія м.Київ
3 Клименко Аріна м.Київ
4 Коваль Влада м.Київ
5 Серебряннікова Тетяна Харківська обл.
6 Сосновський Петро м.Київ
7 Яценко Марія Дніпропетровська обл.


СУДДЯ З ТЕНІСУ ІІ КАТЕГОРІЇ

1 Балаба Олександра Київська обл.
2 Болбов Віталій Хмельницька обл.
3 Болбова Тетяна Хмельницька обл.
4 Борщевський Олексій Київська обл.
5 Боярина Ірина Херсонська обл.
6 Височенко Володимир Херсонська обл.
7 Вілігорська Наталя Чернівецька обл.
8 Вілігорський Олександр Чернівецька обл.
9 Ганзуленко Лідія Волинська обл.
10 Гоголь Вікторія Івано-Франківська обл.
11 Гоголь Марія Івано-Франківська обл.
12 Голік Валентина Миколаївська обл.
13 Гунчак Артур Івано-Франківська обл.
14 Гусенко Анастасія Одеська обл.
15 Деревець Валерій м.Київ
16 Деяк Віталій Закарпатська обл.
17 Дзюба Артем м.Київ
18 Домбровський Єгор м.Київ
19 Донська Ганна Харківська обл.
20 Животовська Ксенія Полтавська обл.
21 Завадський Дмитро м.Київ
22 Затулко Валерія Київська обл.
23 Золотухіна Юлія Харківська обл.
24 Зорєв Сергій Хмельницька обл.
25 Іванченко Максим Херсонська обл.
26 Іващук Марина Рівненська обл.
27 Ільченко Валерій Дніпропетровська обл.
28 Ісакова Наталія Київська обл.
29 Іцков Євген м.Київ
30 Кварцхава Людмила Харківська обл.
31 Кнюх Дмитро м.Київ
32 Корчак Максим м.Київ
33 Крикуненко Карина Харківська обл.
34 Кудельска Олександра м.Київ
35 Малаков Станіслав Миколаївська обл.
36 Мамотюк Ернест Рівненська обл.
37 Мацулевич Євгеній Одеська обл.
38 Медюх Олег Львівська обл.
39 Мерещак Артур-Роман Львівська обл.
40 Мироненко Андрій м.Київ
41 Михайленко Анастасія м.Київ
42 Мицкан Нестор Івано-Франківська обл.
43 Мосягін Іван м.Київ
44 Назаренко Марина Київська обл.
45 Одарюк Володимир Донецька обл.
46 Петровський Константин Одеська обл.
47 Петрук Ігор Івано-Франківська обл.
48 Рибалка Олександр Сумська обл.
49 Румянцев Ігор Харківська обл.
50 Сидоренко Мирослав м.Київ
51 Стасюк Анатолій Львівська обл.
52 Трембіцька Наталія Хмельницька обл.
53 Труш Юрій Івано-Франківська обл.
54 Усок Віктор Кіровоградська область
55 Харламова Дарина м.Київ
56 Целих Надія Харківська обл.
57 Шишов Анатолій Черкаська обл.
58 Шубіна Олена Рівненська обл.
60 Щербань Вікторія Миколаївська обл.


СУДДЯ З ТЕНІСУ ІІІ КАТЕГОРІЇ

1 Атаманчук Олег Сумська обл.
2 Бакланов Гліб м.Київ
3 Бакланов Єгор м.Київ
4 Бакунін Максим Одеська обл.
5 Бараннік Ірина м.Київ
6 Берізка Володимир Дніпропетровська обл.
7 Берізка Анна Дніпропетровська обл.
8 Берман Євген Одеська обл.
9 Бєлєнко Олексій Дніпропетровська обл.
10 Боцанюк Олена Одеська обл.
11 Верхоглядов Володимир Полтавська обл.
12 Гордінський Володимир Полтавська обл.
13 Городинський Андрій Херсонська обл.
14 Гребченко Марина м.Київ
15 Грищенко Роман Харківська обл.
16 Гусенко Анастасія Одеська обл.
17 Єремина Наталія Одеська обл.
18 Заворотнюк Андрій м.Київ
19 Зуєвський Юрій м.Київ
20 Капустін Антон Рівненська обл.
21 Качковський Андрій Миколаївська обл.
22 Коганкова Юлія м.Київ
23 Кононенко Оксана Київська обл.
24 Левченко Андрій Черкаська обл.
25 Левченко Вероніка Львівська обл.
26 Лелеко Денис Харківська обл.
27 Лісовенко Лариса м.Київ
28 Логачов Максим Черкаська обл.
29 Лукянчикова Ганна Київська обл.
30 Лящова Анна Сумська обл.
31 Малаков Станіслав Миколаївська обл.
32 Мартиненко Віталій Харківська обл.
33 Микульський Олексій Черкаська обл.
34 Михасик Вероніка м.Київ
35 Мірошниченко Маргарита Харківська обл.
36 Назаренко Марина Київська обл.
37 Нємцева Анна Харківська обл.
38 Остапенко Дмитро Вінницька обл.
39 Попов Максим Київська обл.
40 Попова Марія м.Київ
41 Починок Яна м.Київ
42 Процюк Дмитро м.Київ
43 Прудкін Ігор Харківська обл.
44 Пульман Максим Дніпропетровська обл.
45 Рєпкін Микита м.Київ
46 Робінков Валерій Одеська обл.
47 Свідерська Олександра м.Київ
48 Сичова Євгенія м.Київ
49 Смертяк Ігор Сумська обл.
50 Терещенко Богдан Херсонська обл.
51 Тесленко Віталій м.Київ
52 Троць Ярослав м.Київ
53 Уразбахтiн Олександр Одеська обл.
54 Федорчук Едуард Полтавська обл.
55 Чернат Лілія м.Київ
56 Чернецький Володимир м.Київ