Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
24.09.2012 - 30.09.2012 Marfin Bank Cup 1 Іллічівськ   Положення  
24.09.2012 - 30.09.2012 Forehand Cup на призи TRUST.UA 2 3 Київ   Положення  
24.09.2012 - 30.09.2012 Любительский Київ-Опен 3 УТЦ   Положення  
24.09.2012 - 30.09.2012 Закриття сезону (Не рейтинговий) 2 Одеса   Положення  
24.09.2012 - 30.09.2012 Першість ДЮСШ ВАТ Південелектромаш (Не рейтинговий) 2 Нова Каховка   Положення  
24.09.2012 - 30.09.2012 Ейс-Юніор 2 (Не рейтинговий) 2 Київ   Положення  
25.09.2012 - 01.10.2012 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
01.10.2012 - 07.10.2012 Осінній марафон 3 Полтава   Положення  
01.10.2012 - 07.10.2012 Зірка Forehand Cup (Не рейтинговий Д12 Х14) 2 Київ   Положення  
01.10.2012 - 07.10.2012 МАСТЕРС УТТ A УТЦ   Положення  
08.10.2012 - 14.10.2012 Кубок першого президента ФТУ Германа Беньямінова 1 Київ   Положення  
08.10.2012 - 14.10.2012 Кубок України до 12 A УТЦ   Положення  
08.10.2012 - 14.10.2012 Tecnifibre Nikolaev (Не рейтиговий ХД14) 1 Миколаїв   Положення  
12.10.2012 - 14.10.2012 Forehand Cup 25 на призи TRUST.UA 3 Київ   Положення  
15.10.2012 - 21.10.2012 Кубок України до 14 A УТЦ   Положення  
15.10.2012 - 21.10.2012 Forehand Cup 26 на призи TRUST.UA 3 Київ   Положення  
15.10.2012 - 21.10.2012 Kremenchuk Premier Cup 4 3 Кременчук   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Осінній Донецький смотр-конкурс 3 Донецьк   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Мастерс Великої Ракетки 1 Мариуполь   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Наталка - 6 (ВІДМІНЕНО) 2 Одеса   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Кубок України до 16 A Саки   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Ейс-Юніор 3 3 Київ   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Ейс-Юніор 3 (Не рейтинговий) 2 Київ   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Мінітеніс для діток до 8 років - А.В.І.Р. Tennis Club 1 Жуківці   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 На призи A.B.I.P. Tennis Club - 5 (Не рейтинговий ДД) 1 Жуківці   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Відкрита першість Одеської області 3 Ізмаїл   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Ейс-Юніор 3 1 Київ   Положення  
22.10.2012 - 28.10.2012 Кубок Арена Спорт - 2 1 Луцьк   Положення  
27.10.2012 - 28.10.2012 ALL PLAYERS IN A DRAW 1 УТЦ   Положення  
28.10.2012 - 04.11.2012 Orange Gold 2 Київ   Положення