15.10.2018 - 19.10.2018 |
Наталка 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Forehand Cup 20 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Кубок Олімпу до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.10.2018 - 19.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 7
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 28.10.2018 |
Кубок Олімпу до 16 років by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
22.10.2018 - 26.10.2018 |
Forehand Cup 21 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Tennis Life Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Золотой Сет TK Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
29.10.2018 - 02.11.2018 |
Forehand Cup 22 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.10.2018 - 02.11.2018 |
Кубок Оліміпу до 12 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.10.2018 - 02.11.2018 |
Кубок ХТЗ 2 (відмінено)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Human cup 17 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 09.11.2018 |
Forehand Cup 23 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 09.11.2018 |
Кубок Олімпу 12 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Кубок Русановки by Babolat
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Софія Кап (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Human cup 18 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Ferrum Cup 2
|
РТ |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
12.11.2018 - 16.11.2018 |
Forehand Cup 24 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|