21.05.2018 - 27.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
22.05.2018 - 26.05.2018 |
ITF Seniors "Bucha Cup"
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
25.05.2018 - 27.05.2018 |
Міжнародний Регіональний турнір JOMA CUP OPEN 5 до 9 років та червона Joma до...
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
25.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Park Residence
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
ETC Cup до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Кубок ДЮСШ Олімп
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Premier cup 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ТК Скітенс
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Smash Weekend U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 03.06.2018 |
Чемпіонат України до 16 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Турнір Відкрита першість ДТШ ВІКТОРІЯ
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Кубок ФТУ до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
На призи клубу Карапати до 14 років
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
30.05.2018 - 01.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.06.2018 - 03.06.2018 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
02.06.2018 - 03.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Подільська Надія»
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.06.2018 - 03.06.2018 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Кубок пам'яті С.Дмитріва
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 08.06.2018 |
Турнір до 18 років памяті Бальви
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Літній Кубок МТА Арена до 12 років
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Буковинське літо
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.06.2018 - 10.06.2018 |
Міжнародний турнір CHAMPIONS BOWL U9 до 9 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|