23.09.2018 - 30.09.2018 |
Фортуна 13
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 30.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День міста Тячів
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
Forehand Cup 18 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 30.09.2018 |
Кубок Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
26.09.2018 - 28.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
29.09.2018 - 30.09.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір JOMA CUP до 6 та до 9 років Червона Joma
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.09.2018 - 30.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
30.09.2018 - 07.10.2018 |
Осінні зорі до 18 років (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Forehand Cup 19 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 07.10.2018 |
Підсумковий турнір Мастерс 2018
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 04.10.2018 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
02.10.2018 - 03.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
05.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
На Покрову до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
Human cup 15 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 12.10.2018 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 14.10.2018 |
Всеукраїнські змагання до 16 років на призизи першого президента ФТУ...
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Відкрита першість одеської області»
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Human cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
На Покрову до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Smashweekend U18 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Ferrum Cup 1
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Наталка 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Forehand Cup 20 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|