29.09.2018 - 30.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
02.10.2018 - 03.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
05.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
07.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Відкрита першість одеської області»
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.10.2018 - 14.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
17.10.2018 - 19.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 7
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2018 - 21.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.10.2018 - 28.10.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
03.11.2018 - 04.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Кубок Русановки by Babolat
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Ferrum Cup 2
|
РТ |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.11.2018 - 11.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2018 - 18.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
24.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
25.11.2018 - 25.11.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Львів
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
26.11.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|