21.05.2018 - 27.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Premier cup 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Smash Weekend U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
На призи клубу Карапати до 14 років
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Турнір до 14 років памяті Калмикової (вікенд-турнір)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Кубок ВАТ «Іскра»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Всеукраїнський турнір Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
м. Одеса |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Турнір на призи Херсонської обл ради (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 24.06.2018 |
ANTEI CUP 2018
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Кубок Карпат
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Head Superior tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Хрустальная ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Миколаївське літо 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Forehand Cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Зірки Поділля 12 14
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 13.07.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Наталка 3 (14)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Ананас 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2018 - 22.07.2018 |
Jupiter Cup
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|