16.04.2018 - 22.04.2018 |
Відкритий Кубок Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 22.04.2018 |
Human cup до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 29.04.2018 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
23.04.2018 - 26.04.2018 |
Регіональний турнір Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Весняна першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
НАТАЛКА 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Neresen cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 06.05.2018 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 03.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 03.05.2018 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 13.05.2018 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
05.05.2018 - 06.05.2018 |
Ivano Frankivsk tennis festival (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Карпатська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
Кубок Панської гори до 14 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Надія МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Head Superior tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Premier cup 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Smash Weekend U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
На призи клубу Карапати до 14 років
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Турнір до 14 років памяті Калмикової (вікенд-турнір)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Всеукраїнський турнір Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
м. Одеса |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Кубок ВАТ «Іскра»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|