27.01.2020 - 01.02.2020 |
Winter CUP Quali GIRLS U12
|
TE & ITF |
Pushcha-Vodytsya |
|
Положення |
|
27.01.2020 - 31.01.2020 |
Відкритий чемпіонат Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
27.01.2020 - 31.01.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.02.2020 - 07.02.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.02.2020 - 09.02.2020 |
Winter CUP Quali BOYS U16
|
TE & ITF |
Pushcha-Vodytsya |
|
Положення |
|
08.02.2020 - 10.02.2020 |
Лютнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.02.2020 - 09.02.2020 |
Зимовий Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
10.02.2020 - 14.02.2020 |
Фортуна 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.02.2020 - 15.02.2020 |
FERREXPO CUP 1
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
10.02.2020 - 14.02.2020 |
Меморіал памяті Чир'яна Р.
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
15.02.2020 - 16.02.2020 |
Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
15.02.2020 - 16.02.2020 |
Future stars 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.02.2020 - 16.02.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Tecnifibre 1
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 4
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Love tennis series 3
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.02.2020 - 23.02.2020 |
Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.02.2020 - 23.02.2020 |
Future stars 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
24.02.2020 - 28.02.2020 |
Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 2
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
29.02.2020 - 01.03.2020 |
Selena Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Love tennis series 4
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 07.03.2020 |
Зимовий Кубок Ужгорода
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.03.2020 - 08.03.2020 |
Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 14.03.2020 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 13.03.2020 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|