13.08.2018 - 16.08.2018 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Літня першість міста
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Янтарна ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Ананас 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 26.08.2018 |
Tennis Europe CAMPA CUP 2018 U14
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Наталка 5 (Відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Меморіал памяті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 23.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 26.08.2018 |
Відкрита першість Одеської області
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний турнір до 18 років памяті Великих В.С.
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Літня першість Києва до 16 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.08.2018 - 23.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років до Дня Незалежносі
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
24.08.2018 - 24.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
День незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Літня першість ДТШ Вікторія U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ХИМИК
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 5
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок до Дня Незалежності України (вікенд-турнір) (Відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 02.09.2018 |
Кубок ФТУ 2 до 10 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Forehand Cup 17 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 02.09.2018 |
Категорія А SOFIA CUP
|
A |
Рівне |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 31.08.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
31.08.2018 - 01.09.2018 |
Регіональний турнір до 8 та до 10 років Кубок УСТК Сокіл
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|