03.09.2018 - 09.09.2018 |
Tennis Europe KRAVCHENKO CUP U12
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 6
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
03.09.2018 - 07.09.2018 |
День фізкультурника (Відмінено)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років На призи Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Подільська осінь
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
На призи Карпат 3 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Human cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.09.2018 - 09.09.2018 |
Чемпіонат Острозької Академії (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 16.09.2018 |
Tennis Europe GALYCHYNA CUP 2018 U16
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 14.09.2018 |
Кубок Олімпу (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 14.09.2018 |
Миколаївська осінь 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 16.09.2018 |
Tennis Europe Wilson Cup 2018 U12
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 14.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 та 18 років Миколаївська осінь 2018
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.09.2018 - 13.09.2018 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
14.09.2018 - 15.09.2018 |
Davis Cup Україна - Португалія
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Памяті Фельгіна
|
РТ |
Кам'янець-Подільський |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
Мукачівський замок (вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
15.09.2018 - 16.09.2018 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
16.09.2018 - 23.09.2018 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
16.09.2018 - 16.09.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Tennis Europe KYIV OPEN BY BABOLAT U14
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 21.09.2018 |
Осінній кубок (відмінено)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
ITF Juniors "ETC CUP 2018"
|
TE & ITF |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Кубок Дуная
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|