04.08.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
CHAMPIONS BOWL U16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
05.08.2018 - 12.08.2018 |
Карпатське літо до 12
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Сокіл-Стрий
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 09.08.2018 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Forehand Cup 15 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Kiev |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 10.08.2018 |
Ананас 6 (Відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.08.2018 - 12.08.2018 |
Чемпіонат України
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
09.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний Міжнародний вікенд-турнір CHAMPIONS BOWL U11
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 11.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 та 12 років МТА Арена
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 19.08.2018 |
Категорія А до 14 років (ПЕРЕНЕСЕНО)
|
A |
Рівне |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 16.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Forehand Cup 16 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 19.08.2018 |
ITF Juniors "MTA CUP 2018"
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 16.08.2018 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat (Відмінено)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 16.08.2018 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Літня першість міста
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 17.08.2018 |
Янтарна ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Ананас 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2018 - 26.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Наталка 5 (Відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 24.08.2018 |
Меморіал памяті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 26.08.2018 |
Tennis Europe CAMPA CUP 2018 U14
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
20.08.2018 - 23.08.2018 |
Відкрита першість Закарпатської області
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|