16.09.2018 - 23.09.2018 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Кубок Дуная
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
Tennis Europe KYIV OPEN BY BABOLAT U14
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 21.09.2018 |
Осінній кубок (відмінено)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
17.09.2018 - 23.09.2018 |
ITF Juniors "ETC CUP 2018"
|
TE & ITF |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Human cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Ананас 8 by Babolat (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Осіння першість м. Шостка (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
23.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.09.2018 - 30.09.2018 |
Фортуна 13
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 30.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День міста Тячів
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 30.09.2018 |
Кубок Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
Forehand Cup 18 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.09.2018 - 28.09.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
29.09.2018 - 30.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
29.09.2018 - 30.09.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір JOMA CUP до 6 та до 9 років Червона Joma
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
30.09.2018 - 07.10.2018 |
Осінні зорі до 18 років (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Forehand Cup 19 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 04.10.2018 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 07.10.2018 |
Підсумковий турнір Мастерс 2018
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
02.10.2018 - 03.10.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
05.10.2018 - 07.10.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
Human cup 15 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
На Покрову до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|