30.03.2019 - 31.03.2019 |
ACE CUP 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
FERREXPO CUP 3
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
13.04.2019 - 15.04.2019 |
Квітнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Миколаївська весна
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Ананас 4 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
МАКС-ТУР (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
НАТАЛКА 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Весняна першість Закарпатської області до 12
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 04.05.2019 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
29.04.2019 - 03.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Кубок пам'яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
11.05.2019 - 12.05.2019 |
FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
13.05.2019 - 19.05.2019 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Head Superior tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Кубок федерації тенісу Миколаївській області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 26.05.2019 |
NASHI DITY
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
25.05.2019 - 27.05.2019 |
Травнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Jupiter Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|