07.09.2020 - 10.09.2020 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 13.09.2020 |
Galychyna Cup 2020
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 10.09.2020 |
Першість ТА Адреналін
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 13.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
U-Next Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Кубок АКS 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Відкрита першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Sofia Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 17.09.2020 |
Миколаївська осінь (Відмінено)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 20.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 20.09.2020 |
J5 Chornomorsk
|
TE & ITF |
Chornomorsk |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 18.09.2020 |
Кубок області пам'яті Ф. Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
Мукачівський замок (вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 25.09.2020 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 25.09.2020 |
День міста Тячів (відмінено)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 24.09.2020 |
Наталка 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 27.09.2020 |
VICCOURT CUP 2020
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske Village |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 27.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 18 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
Першість Central Park (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
Megaron Сup U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
U-Next Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 28.09.2020 |
Tennispark Tour U12 (вікенд-турнір) (перенесено з МТА Арени)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 01.10.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 04.10.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 16 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 03.10.2020 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 01.10.2020 |
MAYAMI Cup Masters
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 02.10.2020 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|