Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
04.05.2020 - 10.05.2020 Регіональний Огляд-Конкурс U10 (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН) Відмінено РТ Ірпінь   Положення  
09.05.2020 - 10.05.2020 FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир) 2 Горішні Плавні   Положення  
09.05.2020 - 10.05.2020 Травнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
09.05.2020 - 10.05.2020 Кубок Русанівки by Babolat 7 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
11.05.2020 - 16.05.2020 Кубок ФТУ U10 A Одеса   Положення  
11.05.2020 - 17.05.2020 KINETIC CUP BY DUNLOP TE & ITF Pushcha-Vodytsya   Положення  
11.05.2020 - 15.05.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9 2 Київ   Положення  
11.05.2020 - 15.05.2020 Кубок області пам'яті Ф.Кулечка 1 Львів   Положення  
11.05.2020 - 15.05.2020 FERREXPO CUP 5 1 Горішні Плавні   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Відкрита першість області 1 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Dnipro Junior Tour 5 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Simba Cup 1 (вікенд-турнір) 2 Чорноморськ   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Волна Cup (вікенд-турнир) 2 Запоріжжя   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Кубок ДТШ Вікторія (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
18.05.2020 - 24.05.2020 КУБОК УКРАЇНИ A Київ   Положення  
18.05.2020 - 22.05.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10 2 Київ   Положення  
18.05.2020 - 24.05.2020 Чемпіонат України U12 A Ірпінь   Положення  
18.05.2020 - 22.05.2020 Кубок Весни 1 Нова Каховка   Положення  
18.05.2020 - 22.05.2020 Кубок Миколаївської області 1 Миколаїв   Положення  
23.05.2020 - 24.05.2020 Весняна першість області 2 (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
23.05.2020 - 24.05.2020 Tetra CUP 1 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
25.05.2020 - 30.05.2020 NASHI DITY TE & ITF Київ   Положення  
25.05.2020 - 31.05.2020 ITF WTT $15000 TE & ITF Ірпінь   Положення  
25.05.2020 - 29.05.2020 Турнір до дня захисту дітей 1 Чорноморськ   Положення  
25.05.2020 - 29.05.2020 Шаянський кубок 2 Хуст   Положення  
26.05.2020 - 30.05.2020 ITF Seniors Bucha Cup (Grade 3) TE & ITF Буча   Положення  
30.05.2020 - 31.05.2020 Dnipro Junior Tour 6 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
30.05.2020 - 31.05.2020 Літній Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Суми   Положення  
30.05.2020 - 31.05.2020 Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
01.06.2020 - 06.06.2020 ITF WTT $15000 TE & ITF Ірпінь   Положення