Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
15.02.2020 - 16.02.2020 Кубок Русанівки by Babolat 3 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Кубок Олімпу 2 2 Київ   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Зимовий Трускавець 2 Трускавець   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Tecnifibre 1 2 Сєвєродонецьк   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 4 2 Київ   Положення  
17.02.2020 - 21.02.2020 Love tennis series 3 1 Ірпінь   Положення  
22.02.2020 - 23.02.2020 Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
22.02.2020 - 23.02.2020 Future stars 3 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
24.02.2020 - 28.02.2020 Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 2 1 Луцьк   Положення  
29.02.2020 - 01.03.2020 Selena Open (вікенд-турнір) 2 Черкаси   Положення  
02.03.2020 - 06.03.2020 Love tennis series 4 1 Ірпінь   Положення  
02.03.2020 - 06.03.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5 2 Київ   Положення  
02.03.2020 - 06.03.2020 Кубок Олімпу 3 2 Київ   Положення  
02.03.2020 - 07.03.2020 Зимовий Кубок Ужгорода 1 Ужгород   Положення  
07.03.2020 - 08.03.2020 Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.03.2020 - 14.03.2020 FERREXPO CUP 2 1 Горішні Плавні   Положення  
09.03.2020 - 13.03.2020 Фортуна 3 2 Одеса   Положення  
01.06.2020 - 05.06.2020 День міста 2 Стрий   Положення  
01.06.2020 - 05.06.2020 Love tennis series 5 1 Ірпінь   Положення  
06.06.2020 - 07.06.2020 Кубок Superior (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
06.06.2020 - 07.06.2020 Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
06.06.2020 - 08.06.2020 Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Фортуна 5 2 Одеса   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Миколаївське літо 2 Миколаїв   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Кубок Sofia Cup (Увага! Турнір перенесений у Рівне) 1 Рівне   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Дніпро Cup 1 Новомосковськ   Положення  
08.06.2020 - 12.06.2020 Кубок Весни 1 Нова Каховка   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 Кубок Русанівки by Babolat 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
15.06.2020 - 19.06.2020 Кубок ВАТ Іскра (відмінено) 2 Львів   Положення  
15.06.2020 - 19.06.2020 Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я. 1 Херсон   Положення