12.05.2018 - 13.05.2018 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.05.2018 - 13.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 17.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.05.2018 - 20.05.2018 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.05.2018 - 20.05.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 5 до 12 років (2006 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Human Cup 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.05.2018 - 20.05.2018 |
Весняна першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 24.05.2018 |
Шоколадная ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
21.05.2018 - 27.05.2018 |
NASHI DITY
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Кубок ДЮСШ Олімп
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
ETC Cup до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Турнір Відкрита першість ДТШ ВІКТОРІЯ
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
02.06.2018 - 03.06.2018 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Літній Кубок МТА Арена до 12 років
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Кубок пам'яті С.Дмитріва
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 17.06.2018 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
14.06.2018 - 17.06.2018 |
Регіональний Міжнародний турнір CHAMPIONS BOWL U12
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Всеукраїнський тенісний турнір «Буковинське літо» (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|