09.07.2018 - 15.07.2018 |
ITF Juniors "LION CUP 2018"
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
Категорія А до 12 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Наталка 3 (14)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.07.2018 - 13.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 3
|
РТ |
м. Одеса |
|
Положення |
|
12.07.2018 - 15.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL U10
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 8 та до 10 років Стрий-ТелеЛАН
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Ананас 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2018 - 22.07.2018 |
Jupiter Cup
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 20.07.2018 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Літні канікули
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 22.07.2018 |
Категорія А до 16 років памяті Карпенко
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 20.07.2018 |
Forehand Cup 12 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 19.07.2018 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Human cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.07.2018 - 29.07.2018 |
Чемпіонат Рівенської області
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
FERREXPO CUP
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Ананас 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 29.07.2018 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 29.07.2018 |
Всеукраїнські змагання до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Forehand Cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 29.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний турнір JOMA CUP до 6 та до 9 років Червона Joma
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 27.07.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|